Příměstské tábory

Připravili jsme pro vaše děti na léto 2024 dva termíny příměstských táborů a jeden tábor pobytový pro rodiče s dětmi. V našem zázemí "Na Střelnici" v Poděbradech se děti mohou těšit na oblíbené průvodkyně z lesní školky a to vždy od pondělí do pátku:

22.7.- 26.7.2024 V lese indiánů

Aktuálně: 3 volná místa

Čeká nás týden plný her a dovádění v lese, výroba indiánských kostýmů, čelenky, doplňků z kůže a ozdob. Uvaříme si jídlo na ohni a vyzkoušíme střelbu z luku. Po obědě si odpočineme v lese (v zavěšených hamakách), vyrobíme si vlastní týpí a zajezdíme si na koních. 

Pro odvážné bude připravena stezka kojota (stezka odvahy). Společně vyrobíme také šamanský léčivý hudební nástroj.

Užijeme si zkrátka vše co k indiánskému životu patří.

Naše příměšťáky jsou určeny pro děti od 4 do 8 let a probíhají vždy od 8:30 do 16:00 hod v našem zázemí a venkovním areálu ("Na Střelnici") a okolí. Maximální kapacita je 15 dětí na dva zkušené průvodce.

Cena 3 400,- Kč (za 5 dní včetně obědů, odpoledních svačin a pitného režimu, dopolední svačiny si nosí děti z domova).


29.7. - 2.8. 2024 - Rodinný tábor "Kouzlo lužního lesa"

Aktuálně: plně obsazeno, příjímáme pouze náhradníky

Tábor pro rodiče s dětmi od 0 do 10 let! 

Připravili jsme pro vás program ve kterém si přijdou na své rodiče i děti!  Část dne bude oddělena (zvlášť program pro děti a zvlášť pro dospělé) a na část programu budou děti s rodiči pohromadě či se programy budou prolínat.

Těšit se můžete na aktivity v přírodě (poznávání bylinek, tvoření v lese, práci se dřevem), výtvarné a další tvoření všeho druhu (arteterapie jako nástroj sebepoznání, plstění, výroba léčivého hudebního nástroje), či tvoření a inspiraci pro větší soběstačnost a udržitelnost (výroba domácích bylinných mastí, sáčků na svačinu, bylinkového papíru, příprava jídel venku, či výroba veganského sýru).  Nezapomeneme ani na skutečnou relaxaci :)

Pro zájemce z daleka nabízíme také ubytování přímo v našem areálu. Možnost ubytování na pokoji v penzionu Na Střelnici (2 600,- Kč /os/4 noci), či ve vlastním karavanu. Zájem o ubytování nám prosím uveďte do dotazníku, počet míst je omezený.

První den zveme všechny účastníky na zahajovací táborový oheň, který proběhne ve večerních hodinách. Další dny již budeme společný vedený program končit kolem 16hod.

Program pro děti bude připraven pro děti od 3 let (předškolní a školní věk zvlášť). Počítáme, že děti starší 3let vydrží již část dopoledne bez rodiče, děti mladší mohou být na část odděleného programu s rodičem. Aby si rodiče užili relaxační část dne plnými doušky lze využít individuální hlídání (dle domluvy).

Cena za tábor zahrnuje program od 8:30 do 16:00 (v pondělí až do večera), obědy a odpolední zdravé svačiny. Vše co si na táboře vyrobíte si můžete také odnést nebo sníst :)

Cena pro dospělého: 3 700,- Kč

Cena pro dítě 3-10let: 3 200,- Kč

Cena pro dospělého s dítětem do 3let: 4 500,- Kč

Těší se na vás Marci, Klárka, Anna a Eliška (více o nás zde)


19.8. - 23.8.2024 Cesta do pravěku

Aktuálně: Poslední 1 volné místo.

S dětmi se společně vydáme po stopách pravěkých lidí a zvířat, vyzkoušíme si život v pravěku, výrobu nástrojů (práci se dřevem i keramikou), rozdělávání ohně a vaření jídla na ohni. Vytvoříme si vlastní kostým a zjistíme jak se tvořily nástěnné malby.

Nebude chybět ani stopování a lovení mamuta či jiné zvěře, hledání zkamenělin a kostí dinosaurů.

Naše příměšťáky jsou určeny pro děti od 4 do 8 let a probíhají vždy od 8:30 do 16:00 hod v našem zázemí a venkovním areálu ("Na Střelnici") a okolí. Maximální kapacita je 15 dětí na dva zkušené průvodce.

Cena 3 400,- Kč (za 5 dní včetně obědů, odpoledních svačin a pitného režimu, dopolední svačiny si nosí děti z domova).Přihlašování od 3.2.2024 9:00, přes výše uvedené google formuláře. Do třiceti dnů od doručení přihlášky vám dáme vědět, zda jsme vaše dítě na tábor přijali. S informací o přijetí na příměstský tábor vám přijdou údaje pro platbu. Do konce února je potřeba uhradit polovinu ceny tábora, zbylou polovinu pak do konce května.

První den tábora od vás budeme potřebovat podepsanou přihlášku (zákonným zástupcem dítěte).

STORNO PODMÍNKY

Při zrušení pobytu dítěte do konce května je storno poplatek 50% z ceny tábora. Při zrušení pobytu dítěte v červnu či červenci/srpnu je storno poplatek 100% z ceny tábora, nebo nalezení náhradníka.

V případě, že rušíte tábor z vážných zdravotních problémů doložených lékařskou zprávou vrátíme vám 50% z ceny tábora.


Fotky z minulých let našich táborů: